top of page

Reference STAFIN

Popis nemovitosti

Hodnocení realitní společnosti REMAX Cross a realitního makléře pana Pavla Tručky
Se společností REMAX Cross, respektive s realitním makléřem panem Pavlem Tručkou jsme již společně realizovali několik úspěšných developerských projektů, konkrétně 3 bytové domy u Kalikovského mlýna v Plzni (138 bytů), bytový dům na Bílé Hoře (13 bytů), rodinné domy v ulici Nepomucká v Plzni (8 domů).

Velmi si vážíme pana Tručky, zejména jeho odbornosti, profesionality, snahy o nalezení nejlepšího řešení a dále, čehož si ceníme ještě více, je jeho slušnost, serióznost, férovost a přátelské jednání s klienty. Nesmíme zapomenout na aktivní přístup pana Tručky, který za mnoho let v žádném případě nepolevil, ba naopak, stále zesiluje. Dovolíme si říci, že vznikl silný tandem, na jedné straně profesionál pan Tručka, na druhé straně stavebník STAFIN s 30 lety zkušeností.

Nejen pana Tručku, ale obecně realitní společnost REMAX Cross vnímáme jako silného partnera, který dokáže reagovat na neustále se měnící realitní trh.

Děkuji panu Tručkovi a společnosti REMAX Cross za odvedenou práci a těším se na další společné kvalitní developerské projekty.

Ing. et Ing. Lukáš Nový, člen představenstva koncernu STAFIN

Realizoval makléř

Pavel TRUČKA

Detail nemovitosti

Typ nemovitosti

Úspěšné developerské projekty

Metrů čtverečních

Místností

Realizováno

Lokalita

bottom of page