top of page

Tým p. Haška - Makléři pro lidi

Jsem nejdéle působící makléř RE/MAXu v Plzeňském kraji. Mé první kroky na půdě RE/MAXu jsou z prosince 2005, kdy v srpnu 2005 RE/MAX vůbec poprvé vstoupil na půdu České republiky. Od roku 2010 vedu svou vlastní kancelář, kde mohu svým obchodním partnerům nabídnout vše co ke své práci potřebují.

Snažím se svým klientům pomáhat jak v pracovním, tak v osobním životě. Každého beru jako člověka, který chce být úspěšným. Vím, že podpora ze strany kanceláře je velice důležitá a to byl i důvod, proč jsem se stal sám majitelem. Není pro mě větší odměny, než spokojený makléř a klient. Díky tomuto přístupu můžeme pracovat na stěžejních developerských projektech v Plzni a jejím blízkém okolí.

Pokud máte chuť spolupracovat pod světoznámou značkou a v kanceláři s lidským přístupem, zavolejte, pište, nebo klidně jen přijďte :-)

onas.png

RE/MAX Cross

Hodnocení

klientů 0-10

Prodaných

bytů

Prodaných

domů

Developerských

projektů

Our Team
M3112_detail-0.jpg

Ing. Dana Heroutová

Certifikovaný makléř 2. stupně

Ráda se ujmu prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře. J. D. Rockefeller Toto krédo je i mou cestou a mým cílem pro Vás.

Pomohu Vám a zařídím za Vás spolehlivě vše, co je potřeba v souvislosti s prodejem či pronájmem nemovitostí, a to včetně před- i poprodejního servisu. Díky dvanáctileté praxi v tomto oboru věřím, že budete spokojeni a že nezklamu Vaší důvěru. Vaši spokojenost a důvěru považuji za to nejcennější pro průběh obchodu.

M1852_detail-3.jpg

Pavel Tručka

Certifikovaný makléř 2. stupně

Profesionalita, serióznost, slušnost = mých 100 % spokojených klientů za 13 let praxe v oboru

Pracuji vždy s důrazem na profesionalitu, seriózní jednání a především pro spokojenost klienta, o čemž svědčí 100% spokojenost mých klientů. 

 

Dovolím si sem uvést jeden komentář svého klienta:

"Na panu Tručkovi si cením obrovskou míru aktivity, schopnost řešit problém, rychlé rozhodování, přátelské vystupování a upřímné jednání. Pan Tručka se navíc snaží porozumět technickým aspektům budov, což z něj činí naprosto odlišného realitního makléře od ostatních."

Snažím se pro klienty dělat svou práci profesionálně, se vším jim pomoci, a dokonce vyhovět ve věcech, které ostatní neberou jako samozřejmost.

Pavel Tručka, 13 let praxe v oboru, 100 % spokojených klientů

M7564_detail-7.jpg

Martin Petr

Certifikovaný makléř 2. stupně

Vždy se snažím o individuální přístup a maximální spolehlivost

Osobně Vás budu provázet a pomohu Vám s celým procesem prodeje od jeho začátku až do konce. Pro Vaši maximální bezpečnost a časovou úsporu pomohu vyřešit všechna případná úskalí, která mohou prodej provázet.

Prodej či koupě nemovitosti je jednou z nejzásadnějších životních událostí. Pokud se k takovému kroku chystáte, rád Vám pomohu, aby se stal i jedním z nejšťastnějších.

Hledáte-li makléře, který si zakládá na zodpovědném přístupu, férovém a otevřeném jednání, preferuje lidský přístup, spolehlivost, pochopení a vždy hledá nejlepší řešení, neváhejte mi zavolat nebo poslat zprávu. Rád se Vám budu věnovat.

966243_photo_detail_w_edited.jpg

Vladimíra Vovsová

Certifikovaný makléř 2. stupně

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.

J. D. Rockefeller

"Paní makléřka Vladimíra Vovsová,je velmi ochotná a příjemná. I přes složitou situaci, kdy vše komplikoval Covid-19 (omezení na úřadech, poštách atd), dělala vše, aby prodej proběhl hladce. Odvedla profesionální práci.

Byli jsme velmi spokojeni a určitě p.Vovsovou doporučíme svým známým i ostatním zájemcům..."

Manželé Hrbkovi

Reference

Michala Haška

"Musím pana Haška velmi ocenit za jeho profesionální přístup a maximální kvalitu odvedených služeb při prodeji mého bytu. Nebyla to moje první zkušenost s realitním makléřem, zato byla zcela odlišná od těch předchozích. Nejen, že pan Hašek dokázal prodej uskutečnit velmi rychle a dokonce za vyšší cenu než jsem původně předpokládal, že za nemovitost obdržím, ale ani jsem se nemusel vůbec o nic starat. Po dohodě organizoval všechny prohlídky samostatně, celou dobu prodeje jsem dostával průběžné informace a nakonec se postaral o veškerou související administrativu. Kéž by takto vypadaly služby všech realitních makléřů!"

Hodnocení: 10/10

Stačí říct pár slov a které to perfektně shrnují:

"kvalita,vstřícnost a pohodové jednání".

Hodnocení: 10/10

"Velmi kvalitní servis ve všech oblastech spojených s koupí

i prodejem nemovitosti.

Naprostá spokojenost s poskytovanými službami."

Hodnocení: 10/10

bottom of page