!!! Stali jsme se výhradními prodejci Bytového domu u Kalikovského mlýna !!!

Kontaktujte
nás

RE/MAX Cross
Resslova 9
301 00 Plzeň

E-mail: cross@re-max.cz
www.remax-cross.cz
tel.: +420 731 618 422

 

O nás

V loňském roce téměř nikdo nevěděl, že se v Plzeňském kraji objevila další kancelář využívající silné povědomí o značce RE/MAX. Stalo se tak a já jsem hrdý na to, že jsme přes veškeré počáteční útrapy naši společnost udrželi a pokračujeme dál.

Realitní kancelář RE/MAX Cross vznikla transformací z jiné kanceláře sítě RE/MAX, proto mají všichni naši makléři bohaté dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Ke každému makléři se stavíme jako k obchodnímu partnerovi a ne jako k člověku, který nám má jen „nosit peníze“. Chceme a plní se nám to, aby náš tým byl stabilní, profesionálně na výši a aby dokázal lidem pomoci i v nouzi. Jsem opravdu rád, že se nám tento cíl daří naplňovat. Je to tím, že spolupracujeme s opravdu silnými partnery, a to jak ve sféře ekonomické, tak i právní a daňové.

Našim klientům jsme schopni pomoci i finančně, a to v dnešní době poskytuje málokdo. Hledal jsem, co na realitním trhu funguje a co chybí. Od začátku jsem se chtěl odlišovat. A to nejen tím, že nebudu do svého týmu nabírat každého, kdo se přihlásí, ale i tím, že chci našim klientům skutečně pomáhat a zjišťovat jejich potřeby. Klademe obrovský důraz na právní zázemí. V dnešní době je velice snadné, aby se kdokoliv z našich klientů dostal do obtížné situace. Ale problém je, kdo jim s tím pomůže. Naši klienti se např. opravdu nemusí bát slova exekuce. Narozdíl od většiny realitních kanceláří se zabýváme i poprodejním servisem, protože pro nás se nejedná již o dávno uzavřené obchody. Typickým příkladem jsou pronájmy - prodlužování nájemních smluv, dodatky k nim, výpovědi. Často se stává, že mezi nájemcem a pronajímatelem vznikne časem z rozličných důvodů problém a naší povinností je snažit se tuto situaci kvalitně řešit. Také pomáháme našim klientům vždy počátkem roku s dořešením daně z nemovitostí v souvislosti se změnou majitele nemovitosti. Dle našeho názoru je nutné tento poprodejní servis zajistit a vždy dbát především na zájmy našich klientů.

Dále jsem zjistil, že na realitním trhu nefunguje spolupráce mezi různými kancelářemi. Jelikož jsme na ni v rámci naší sítě RE/MAX zvyklí, začali jsme tuto praxi využívat i mimo naši síť. Zpočátku to bylo obtížné, ale dnes již máme dostatek kvalitních partnerů, s nimiž máme velmi dobré vztahy a umíme oboustranně využít databázi klientů. Na závěr mi dovolte, abych Vás pozval k osobní návštěvě. Těšíme se na Vás.

 

Michal Hašek

obchodní ředitel RE/MAX Cross

© 2019